Субота, 23.03.2019, 19:48
Навчально-методичний кабінет КВНЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка"
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

      Упровадження в систему освіти нових інформаційних технологій в су­часних навчальних закладах передбачає зростання вимог до інтелектуальних здібностей молоді, сформованості її пізнавальної сфери, уміння займатися науково-дослідною діяльністю, яка ефективно налагоджена в педагогічному і студентському колективах нашого коледжу.

      Викладачі постійно дбають про підвищення свого фахового рівня, творчо підходять до написання навчально-методичних посібників, підруч­ників, беруть активну участь у роботі міжнародних, всеукраїнських, між­вузівських науково-практичних конференцій. Значна частина педагогів працює над дисертаціями, публікує результати своїх досліджень у виданнях, що входять до переліку ВАК України. За останні роки наукове звання кандидата наук здобули директор коледжу О.В. Чепка, методист коледжу Т.К. Денисюк, завідувач заочним відділенням Г.В. Фещенко, голова циклової методичної комісії Н.П. Ковальчук.

      У коледжі функціонує навчально-методична рада, яка координує навчання педагогічних працівників у магістратурі, аспірантурі, організовує участь викладачів та студентів у науково-практичних конференціях, про­пагує передовий педагогічний досвід, організовує і презентує видавничу та науково-методичну діяльність педагогів, сприяє застосуванню інноваційних технологій у навчально-виховному процесі.

      Викладачі коледжу беруть участь у роботі школи-тренінгу із застосуван­ня інформаційних, інтерактивних технологій у навчально-виховному процесі (тренери: С.І. Плахотна, Н.П. Кравчук, В.В. Білошкурський).

     Одним із провідних напрямів професійної підготовки майбутніх педагогів є науково-дослідна діяльність студентів, яка сприяє творчому пошуку та набуттю теоретичних знань, практичних умінь, удосконаленню навичок самостійної роботи і наукових досліджень.

      Під керівництвом досвідчених викладачів коледжу науково-пошуковою діяльністю займаються творчо обдаровані студенти, а координує цю сферу діяльності студентське наукове товариство, за сприяння якого наші старшо­курсники є учасниками та організаторами міжвузівських науково-практичних конференцій, семінарів з актуальних питань освіти і науки, що проводяться у коледжі.

      Викладачі і студенти коледжу тісно співпрацюють з вищими на­вчальними закладами ІІІ-ІV рівнів акредитації: Національним педагогічним університетом ім. М. Драгоманова, Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини, Хмельницькою гуманітарною академією, педагогічними ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Південного регіону, беруть участь у роботі методичних об’єднань, семінарів, науково-практичних конференцій з актуальних питань підготовки майбутніх фахівців.

      Викладачі коледжу постійно дбають про розвиток творчих здібностей студентів, готують їх до участі в олімпіадах, всеукраїнських, міжнародних конкурсах, фестивалях, змаганнях, на яких вони виборюють призові місця.

      Студенти коледжу традиційно стають переможцями Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнів та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

      З метою підвищення професійного рівня викладачів-початківців у коледжі функціонує школа молодого викладача.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples
  • Copyright MyCorp © 2019
    Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz